Späť

Kolobežky Globber

Pridané: 14.7.2017 14:53:42 Počet zobrazení: 846

14 Júl 2017

Kolobežky - nový hravý trend pre všetkých

Kolobežky Globber

Kolobežkovanie je nový trend v oblasti pohybovej aktivity nielen pre najmenších, ale pre všetky vekové kategórie aktívnych ľudí.

kolebezka

Táto aktivita sa každým dňom stáva populárnejšia a obľúbenejšia. Kolobežky sú ľahké, skladné, obratné a zábavné.


Veľmi obľúbené sú už od veku 1-2 rokov sú trojkolky pre deti, kedy dieťatko môže mať trojkolku – kolobežku s dopomocou. V tomto prípade je veľmi dôležité, aby kolieska a točný mechanizmus boli pevné a spoľahlivo držali smer.

5in-one

Dieťatko začína s dopomocou a od 2 rokov je schopné použiť trojkolku ako odrážadlo. V tomto prípade si dieťatko už v nízkom veku osvojí pohyb, odrážanie, prácu s ťažiskom v zákrutách. V tomto prípade napriek tomu, že ide o trojkolku v náklonoch začína získavať pocit vytvárania rovnováhy. Tým si začína fixovať stabilitu, čo v budúcnosti výrazne uľahčí učenie sa na klasickej kolobežke, prípadne na prvom bicykli.


Preto sa kolobežkové zostavy 4in1 prípadne 5in1, stávajú mimoriadne obľúbené, praktické a finančne najvýchodnejšie. Takúto zostavu je dieťatko používať od 2 do 6 rokov. Ako aj pri inom výbere je v tomto prípade dôležité vybrať kvalitný produkt, ktorý Vám životnosť počas celej doby používania zaručí.


Osobitnou skupinou sú kolobežky pre deti od 6 rokov. V tomto prípade už hrá rolu dizajn a image kolobežky. Je to predmet zábavy, socializácie, relaxu. Začínajú sa tu objavovať prvky individualizmu prevedenia a akej si žiadanej odlišnosti od iných.

flow

Kolobežky pre dospelých a adolescentom sú doslova imidžovým doplnkom. Samozrejme výrazný dôraz sa kladie na kvalitu kolies, ložísk, aby kolobežka bola stabilná a mala výbornú zotrvačnosť. Prípadne dôležitým faktorom je jej váha samotnej kolobežky  a  jej skladateľnosť. Častokrát sa používa na efektívny transport na krátke trasy v meste, cesta do obchodu, ale aj pre relax a odreagovanie sa po práci. Kolobežky pre dospelých sú v poslednej dobe mimoriadne rastúcim segmentom. Vyznačujú sa inováciami a praktickými riešeniami. 

kolobezka

Absolútne novým trendom je osobitná sekcia a to sú elektrokolobežky. Nový módny ekologický prúd, ktorému podlieha čím viac ľudí. Ide o mimoriadne efektívny transport, tichý, komfortný, ekologický, skladný, imidžový produkt s veľkou pridanou hodnotou. Elektrolobežky dosahujú vďaka minimálnej váhe výborný dojazd a dostatočnú rýchlosť.

e-kolobežka

 

 

Kolobežky Globber patria medzi svetovú kvalitatívnu a dizajnovú špičku. Vyznačujú sa širokou škálou modelov, farebných prevedení a množstvom inovácií, ktoré potešia každého kolobežkára.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info